Sağlığınız için En Gelişmiş Teknoloji

ADVIA Centaur® CP Immunoassay Sistemi

/siemens/en_GLOBAL/gg_diag_FBAs/images/product_images/Advia/cent_cp/cent_cp_1/ADVIACentaurCP_h6.jpg

ADVIA Centaur® CP Immunoassay Sistemi

Laboratuvarların kalite için hızdan ve verimlilikten ödün vermesi mi gerekir?

ADVIA Centaur CP Immunoassay Sistemi, kurum içi test kapasitesini artıran, yüksek verimli bir tezgah üstü sistemdir. Geniş kapsamlı menüsü ve kısa Sonuç Alım Süreleri (TAT) sayesinde, verimlilikten, üretkenlikten ve kaliteden ödün vermeden daha fazla iş yapabilirsiniz. Ayrıca, bu sistemde direkt kemilüminesans testlerinden beklediğiniz üstün duyarlılık ve spesifite özelliği bulunmaktadır.

  • Daha fazla hız mı istiyorsunuz? ADVIA Centaur CP Sistemi, orta hacimli bir immunoassay sistemi ile ihtiyacınız olan hızlı iş üretimini sunar.

  • Daha yüksek verim mi istiyorsunuz? ADVIA Centaur CP Sistemi, örnekler, reaktifler ve sarf malzemeleri yüklenirken sisteminizin kesintisiz olarak çalışmasını sağlar.

  • Daha iyi hasta bakımı mı istiyorsunuz? ADVIA Centaur CP Sistemi, rutin önceliğinin test öncelik sırasına koyulmasının yanı sıra STAT örneklerini de destekler.

  • Daha kolay bir çalışma mı istiyorsunuz? ADVIA Centaur CP Sisteminde, operatör müdahalesi gerektirmeden otomatik dilüsyon, refleks testi ve test tekrarlama gibi gelişmiş özellikler mevcuttur.

  • Daha fazla rahatlık mı istiyorsunuz? ADVIA Centaur CP Sisteminde, ADVIA Centaur XP Sistemindekiyle aynı şekilde, soğutucudan çıkarıldığında doğrudan kullanıma hazır reaktifler kullanılır.

ADVIA Centaur CP Sistemi, orta düzeyde iş hacmine sahip laboratuvarlara yönelik bir immunoassay test cihazıdır. Geniş kapsamlı menüsü, geniş bir test yelpazesini tek bir iş istasyonunda bir araya getirerek ve gereksiz sistemleri ortadan kaldırarak, faaliyetlerinizi genişletme ve birleştirme olanağı sunar. Kullanımı kolay bir sistem olan ADVIA Centaur CP Sistemi, verimliliği artırır ve iş akışını sadeleştirerek modernize eder. Direkt kemilüminesans teknolojisinden beklenen mükemmel duyarlılığı ve spesifiteyi sunar.